معرفی کتاب«وحشت و فلاکت در جامعه‌ی ایران» نوشته‌ی بهرام رحمانی

0
33

معرفی کتاب

…………….

وحشت و فلاکت کمرشکن در جامعه ایران در سال ۹۳

مجموعه مباحثِ تحلیلی بهرام رحمانی

نشرِ کتابِ ارزان(استکهلم) ـ دسامبر ۲۰۱۵

 

«نشرِ کتابِ ارزان» در آخرین روزهای دسامبر ۲۰۱۵ مجموعه مقالاتِ بهرام رحمانی؛ نویسنده، پژوهشگر و منتقدِ سیاست‌های حاکم بر ایران را منتشر کرد.

 

«وحشت و فلاکت کمرشکن در جامعه ایران» مجموعه‌ای است از تعملات و تحقیقاتِ رحمانی که همزمان با موضوع‌های اتفاق افتاده در ایران، به رشته‌ی تحریر در آمده‌اند.

بهرام رحمانی سال‌هاست که با انتشار کتاب‌هایش ثابت کرده که وقایعِ ایران را روزبه‌روز رصد ، و با نگاهی انتقادی، نگران و با دلسوخته‌گی دنبال می‌کند. وقایعی که با تجزیه  و تحلیلی دقیق و به موقع، خواننده را به آگاهی، تامل و دقت در وقایع وامیدارد.

رحمانی تحلیل‌گر و در نوشتار، منتقدی بی‌طرف است، و همین نوشته‌ها و آثار و نظراتِ او را ارزش‌مند می‌کند.

بهرام رحمانی بدون شک دشمنِ همیشگیِ حکومتِ اسلامی در ایران است، اما آنچه که قلمِ او را متفاوت می‌کند، صداقت در نگاه، بی‌طرفی و عدمِ دخالتِ نقطه‌نظرهای شخصی در تحقیق و تحلیل‌هایش است. رحمانی بی‌آنکه بخواهد نظر و اعتقادش را به خواننده تحمیل کند، تنها به تحلیلِ وقایعه‌ی اتفاقیه‌ی ایران می‌نشیند و تصمیم‌گیری و نتیجه را به خواننده واگذار می‌کند.

 

کتابِ «وحشت و فلاکتِ کمرشکن در ایران» از همین قلم و نگاه است که وقایعِ جامعه‌ی ایران را به نقد و تحلیل می‌نشیند.

علاقه‌مندان به پیگیری و شناختِ وقایعِ ایران می‌توانند این مجموعه‌ی ارزش‌مند را از انتشاراتِ «نشرِ کتابِ ارزان» در سوئد با شماره تلفن‌های ۰۷۰۴۹۲۶۹۲۴ و ۷۵۲۷۷۰۹ ـ ۸ درخواست کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here