پیام انجمن قلم ایران «در تبعید» به مناسبت آغاز سال نو ۲۰۲۱ ترسایی

0
22

 

 

 

 

 

فرارسیدن سال نو میلادی ۲۰۲۱ را به همۀ مسیحیان، به ویژه به هممیهنان مسیحی شادباش می گوییم و امیدواریم که در سال جدید شاهد چیرگی برهمه گیری ویروس کرونا «کوید ۱۹» و نیز صلح و آرامش در سرتاسر جهان باشیم. همانگونه که آگاهید درسالی که گذشت، در ایران شمار مبتلایان و جانباختگان این ویروس، بسیار زیاد بوده است. حکومت واپسگرای اسلامی با وجود فسادِ نهادینه و همه جانبه بر همۀ ارکان آن، که مانع بزرگِ دسترسی بخش گسترده ای از مردم به سلامتی و ایمنی یافتن از این ویروس کشنده و همه گیر است، نه تنها  تلاشی برای نجات جان انسان ها نکرده و نمی کند، بلکه از ارایۀ امار دقیق جان باختگان این فاجعه همگانی نیز خوداری کرده  و دغدغه ای  برای تندرستی و نجات جان مردم نداشته و ندارد.

سال نو مسیحی را با اندوه و سوگواری برای عزیزان از دست رفته، با این امید آغاز می کنیم که سال پیش روی، سالی باشد که مردم میهنمان از اسارت این رژیم نا به هنگام و واپسگرا رهایی یابند و باز لبخند شادی بر لب ها بنشیند و آزادی چهره بگشاید. 

انجمن قلم ایران در تبعید، در آستانۀ سال نو میلادی، همچنان بر حق آزادی اندیشه و بیان بی حد و حصر و استثناء به یکسان برای همگان که مهمترین حقوق انسانی ست، پای می فشارد و آرزومندِ آن است که هیچ فرد و گروهی به دلیل بیان اندیشه، باور دینی و کنش فرهنگی، هنری و اجتماعی مورد آزار و شکنجه و پیگرد قرار نگیرد. در پیوند با این آرزوهای انسانی ست که انجمن قلم ایران در تبعید تلاش خواهد کرد که در سال نو ۲۰۲۱ میلادی، با کوششی فراتر از پیش، گام هایی در جهت آزادی، شادی و رهایی از قید و بندهای اختناق، سانسور و عقب ماندگی های فرهنگی بردارد.

 تندرستی و دیرزیستی برای همه انسان ها در این شرایط دشوار آرزومندیم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

انجمن قلم ایران در تبعید

۳۰ دسامبر۲۰۲۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here