پیام انجمن قلم ایران«در تبعید» به مناسبت فرارسیدن سال ۲۰۲۰ میلادی

0
51

 

 

 

 

 

 

 

Iranian pen Centre in Exile

 

فرارسیدن سال نو میلادی ۲۰۲۰ را به همۀ مسیحیان، به ویژه به هم میهنان مسیحی مان شادباش می گوییم و امیدواریم که در سال جدید شاهد صلح و آرامش در سرتاسر جهان باشیم.همانگونه که آگاهید سالی که گذشت، خیزش مردم اعماق در میهنمان برای رسیدن به آزادی، برابری و دادگری اجتماعی درآبان ماه با سرکوب خونبار و ددمنشانه ای  از سوی رژیم رو به رو شد. شمار کشته شدگان بنا به آمارهای در دسترس از هزار نیز گذشته است و حکومت جهل و جنون و جنایت اسلامی نه تنها از ارایۀ امار دقیق جان باختگان و بازداشت شدگان پرهیز دارد، بلکه از برگزاری مراسم یادبود قربانیان نیز می هراسد و با وارد آوردن فشارهای گسترده بر خانواده های داغداراز آنان

می خواهد که مراسم یادبودی برگزار نکنند. برای آزادی موقت بازداشت شدگان وثیقه های میلیاردی طلب می کند که  خانواده های اسیران در بند ازپرداختش ناتوان اند.

سال نو مسیحی را با اندوه و داغداری عزیزان از دست رفته امان، با این امید آغاز می کنیم که سال پیش روی، سالی باشد که مردم کشورمان از اسارت این رژیم نا به هنگام و واپسگرا رهایی یابند.  
انجمن قلم ایران در تبعید، در آستانۀ سال نو میلادی، همچنان بر حق آزادی اندیشه و بیان بی حد و حصر و استثناء به یکسان برای همگان که مهمترین حقوق انسانی ست، پای می فشارد و آرزومند آن است که هیچ فرد و گروهی به دلیل بیان اندیشه و کنش فرهنگی، هنری و اجتماعی مورد آزار و شکنجه و پیگرد قرار نگیرد.
هم میهنان، سال نو را با این امید آغاز می کنیم که سایۀ شوم جمهوری جهل و جنون و جنایت، این حکومت آزادی کش و اندیشه سوز به پایان محتوم خود برسد و همگان بتوانند در فضایی سرشار از آزادی و بهروزی و خوش زیستی در کنار یکدیگر به سر برند.

با این آرزوهای انسانی ست که انجمن قلم ایران در تبعید تلاش خواهد کرد که در سال نو ۲۰۲۰ میلادی، با کوششی فراتر از پیش، گام هایی به سوی آزادی، شادی و رهایی از قید و بندهای اختناق، سانسور و عقب ماندگی های فرهنگی بردارد.
آرزومند شادی و شادزیستی همۀ هم میهنان، به ویژه  هم میهنان مسیحی مان هستیم.
شاد و پیروز و سربلند باشید،
انجمن قلم ایران در تبعید
۳۰ دسامبر۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here