کانون نویسندگان ایران:  خبر «انتقال بکتاش آبتین به بیمارستان و بستن او با زنجیر به تخت»

0
5

خبر
«انتقال بکتاش آبتین به بیمارستان و بستن او با زنجیر به تخت»
بکتاش آبتین، شاعر، فیلم‌ساز و عضو کانون نویسندگان ایران از حدود چهار ماه پیش با دردی که در ناحیه‌ی بیضه داشته به بهداری زندان مراجعه کرده بود و دکتر تشخیص یک توده در بیضه‌ی وی داده بود. در نتیجه طبق نظر پزشک، باید بکتاش آبتین جهت آزمایش خون و سونوگرافی به بیمارستان منتقل می‌شد.
بعد از گذشت سه ماه از تشخیص اولیه حدود یک ماه پیش بکتاش آبتین از زندان اوین جهت انجام آزمایش به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد اما متاسفانه آن زمان این کار انجام نشده و آبتین به زندان بازگردانده شده بود و حدود ده روز بعد وی به بیمارستان طالقانی منتقل شده و آزمایش‌های لازم انجام شد.
روز گذشته (۲۷ تیر ماه ۱۴۰۰) حدود ساعت ۹:۳۰ صبح آبتین به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد و فردا نیز او را به زندان برمی‌گردانند. در معاینه‌ای که امروز انجام شده پزشکان متوجه‌ی وجود کیست در بیضه شده‌اند اما تشخیص پزشکان چنین بوده که بکتاش آبتین به جراحی نیاز ندارد و با دارو می‌شود جلوی رشد کیست گرفته شده و وی درمان گردد.
پاهای بکتاش آبتین با زنجیر به تخت بیمارستان بسته شده بود.
Ist möglicherweise ein Bild von ‎eine oder mehrere Personen und ‎Text „‎t انتقال بکتاش آبتین به بیما رستار و بستن او با زنجیر به تخت‎“‎‎
Arman Esmaili, Ali Saboori und ۶۸ weitere Personen
۴ Kommentare
۱۷ Mal geteilt

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here